Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti

Ikimokyklinukų tarpe tradicija tampa Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidžiant trikrepšį. Kartu su RIUKKPA, Lietuvos sporto muziejumi ir  LTOK Kauno apskrities taryba Lietuvos ikimokyklinės įstaigos noriai įsijungė į šią iniciatyvą. „Girinukas“ bendruomenės narių pastangomis įstaiga nusispalvino pačiomis gražiausiomis Lietuvos spalvomis. Kovo 6-13 d. vyko trikrepšio varžybos, pratimai ir žaidimai su krepšinio kamuoliais, šokiai, dainos, eilėraščiai, lipdiniai, piešiniai, aplikacijos ir pan. buvo dedikuojami Lietuvai. Festivalis apjungė sportines, menines, kūrybines ir net kulinarines idėjas. Vaikai buvo skatinami kovoti garbingai, būti draugiškais. Festivalio metu vaikai pajuto patriotiškumo jausmą, džiaugėsi, kad jie lietuviai.