„Sportas, muzika gera – mes sportuojam visada”

Priešmokyklinių „Voveriukų” ir „Spindulėlių” grupių vaikai ir pedagogai 2016 m. lapkričio 30 d.  nuotaikingai atsisveikino su rudenėliu smagia  pramoga „Sportas, muzika gera – mes sportuojam visada”. Vaikai pristatė savo grupių skanduotes, kurias paruošė kartu su auklėtojomis. Vadovaujant muzikos mokytojai Astai Veverskytei ir kūno kultūros mokytojai Romai Radžiūnienei, vaikai dainavo, šoko, grojo muzikos instrumentais, žaidė muzikinius sportinius žaidimus „Baravykas”, „Obuoliukas”, „Kamuoliukas”, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją, atlikdami komandines sportines užduotis „Susirask draugą”, „Šimtakojų lenktynės”, „Perduok obuoliuką”, „Užmauk lanką”. Pasibaigus pramogai, vaikai išsiskirstė linksmi ir džiugūs, nes visi dalyviai už jų pastangas buvo apdovanoti prizais ir diplomais.