Renginys Draugystės parke „Sveikatos skrynią pravėrus“

Balandžio 20 d. Į Draugystės parką kūrybiškai paminėti netradicinėse aplinkose Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-mečio jubiliejų susitiko  4 Kauno miesto lopšeliai – darželiai. Vilnijanti ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ subūrė priešmokyklinio amžiaus vaikus iš l.d. „Girinukas“, „Kūlverstukas“, „Malūnėlis“ ir „Pagrandukas“. Parke skambėjo lietuvių liaudies folklorinės melodijos, šokiai, vaikų juokas, buvo žaidžiami įvairūs žaidimai ir estafetės. Vaikai turėjo erdvės ir galimybių bėgioti, parodyti ištvermę. Judesiu ir muzika skleidėme žinią apie sveikatą stiprinančių lopšelių-darželių bendruomenių veiklą, dalinomės gerąja patirtimi  ir , žinoma, puoselėjome fizinę ir psichinę sveikatą.