Projektas „Tinklinis kitaip“

„Voveriukų“ gr. vaikai kartu su auklėtoja ir neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja 2017m. lapkričio 24 d. apsilankė Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje. Kartu su Kauno vaikų lopšelių – darželių „Šarkelė“ ir „Pienė“ priešmokyklinukais apžiūrėjo gimnazijos klases, apsilankė bibliotekoje, pavartė knygeles, diskutavo apie knygų reikšmę su bibliotekos vedėja. O šalia esančioje Kauno sporto mokykloje juos pasitiko tinklinio treneriai, kurie supažindino vaikus su tinklinio sporto šaka. Priešmokyklinukai atliko įvairius tinklinio elementus ir žaidė tinklinį „kitaip“ – pritaikytą ikimokyklinukams. Taip pat turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje, žaisti judrius žaidimus, rungtyniauti tarpusavyje estafečių rungtyse tinklinio ir krepšinio salėse, parodant savo vikrumą, greitumą, orientaciją, kamuolio valdymo techniką. Gimnazijos direktorė visus dalyvius apdovanojo prizais. Praturtėję žiniomis, sustiprėję fiziškai ir pasitikrinę savo silpnąsias ir stipriąsias puses, laimingi grįžome į darželį.