Metodinis renginys-koncertas „Astos Veverskytės kūryba vaikams“

Lapkričio 23 dieną Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko meninio ugdymo mokytojos Astos Veverskytės metodinis renginys-koncertas „Astos Veverskytės kūryba vaikams“.
Renginyje fantastiškai pasirodė Kauno lopšelio-darželio „Girinukas“ ir Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtiniai, kurie padainavo „Penkis eilėraščiukus pentatonikoje“. Šį kartą Asta pasiryžo pati parašyti eilėraščius dainelėms, kuriuos ir sudainavo žavingos darželių atlikėjos.
2016 metais Asta kartu su muzikos studija „Tagretukas“, kuriai vadovauja Jurgita Jašauskienė, išleido knygelę su CD. Šis leidinys 2017 metais Vilniuje „Metodų mugėje“ užėmė 1 vietą. Šį kart „Tagretukas“ su puikiąją savo vadove padainavo ir pristatė žiūrovams keletą dainelių iš šios knygos.
Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokiniai, kuriuos parengė mokytojai – Giedrė Virbickienė, Laima Kerpauskaitė (vokalas), Aidas Norvaišas (gitara), koncertmeisterės – Paulė Galinienė, Ieva Benetienė-pasirodė labai profesionaliai. Jie atliko dainas iš knygų – „Raktelį nuskinsiu“, „Oi tu, paukšteli“.  Mokiniai visus klausytojus užbūrė talentu, atsakingu požiūriu ir elgesiu scenoje. Jie buvo nuostabiausi mokytojai darželinukams – kurie gavo neįkainuojamas scenoje elgesio pamokas…
Renginio iniciatorė Zita Juciuvienė – Aleksandro Kačanausko fortepijono mokytoja.