Lietuvos Mažųjų Žaidynės

,,Girinuko“ darželio vaikai labai mėgsta sportuoti ir aktyviai leisti laiką. Dėl to nepraleido progos gegužės 6 d. sudalyvauti Lietuvos Mažųjų Žaidynėse ir išbandyti savo jėgas. Lietuvos Mažųjų Žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtas sporto ir fizinio aktyvumo projektas, organizuojamas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos. Mūsų darželį šiais metais atstovavo ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Gandriukų“ grupės vaikučiai. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su skirtingomis sporto šakomis: krepšiniu, regbiu, tinkliniu, futbolu, ledo rituliu ir pan. Džiaugiamės turėję galimybę taip aktyviai praleisti šeštadienį!