„Lėlės keliauja pas vaikus“

Lėlių teatras – kūrybiškumo išraiška lavinant vaiką. Ko reikia norint sukurti lėlių teatrą? Išradingumo bei fantazijos, noro žaisti, taip pat lėlių valdymo įgūdžių. Vaiko atvirumas, tikėjimas pasaka sukuria žavų stebuklą, vadinamą lėlių teatru.
„Boružėlių“ ir „Voveriukų“  grupių vaikai dalyvavo projekte – konkurse  „Lėlės keliauja pas vaikus!“. Šio projekto rengėjai: Kauno valstybinis lėlių teatras, Kauno Tado Ivanausko progimnazija, Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“.
Šio projekto tikslas – skatinti vaikus domėtis teatru, plėtojant jų vaidybinius, kūrybinius gebėjimus.
 Vaikai apsilankė Kauno valstybiniame lėlių teatre – spektaklyje „Baltas žvėriūkštis“, apsilankė  lėlių muziejuje, buvo supažindinti su lėlėmis, jų gamybos bei valdymo būdais. Grįžę į savo grupes, vaikai gamino lazdelines lėles, dekoracijas ir kūrė spektaklį. Džiaugėsi kūrybiniu procesu, buvo režisieriais, kūrė personažus, scenarijų.