„Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2023“

„Girinuko“ darželio vaikams patinka sportuoti visais metų laikais, tad sporto nepamiršta ir žiemos laikotarpiu. Vasariui besibaigiant bei pavasariui artėjant, darželyje vyko „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2023“. Olimpiada šiais metais kiek kitokia nei anksčiau – jos užduotys ir veiklos vaikams buvo organizuojamos pasitelkiant STEAM (gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką). Vienos grupės daugiau tyrinėjo gamtos reiškinius (ledą, sniegą, vandenį), o kitos daugiau domėjosi technologijomis (ieškojo informacijos apie žiemos olimpiadą, užkodavo QR kodus ir juos atkodavo). Žiemos sporto rungtys ir didaktiniai žaidimai persikėlė į darželio sporto salę, vaikai piešė šių metų olimpiados simbolį – beždžionėlę. Mūsų žiemos olimpiados akimirkomis, vaikų kūryba bei kitomis darželio akimirkomis galite pasigrožėti ne tik čia, bet ir mūsų darželio pirmame aukšte esančiame stende.