„Futboliuko Kalėdos-2016“

Tradicinis ikimokyklinių įstaigų ugdytinių festivalis „Futboliuko Kalėdos – 2016“ šiemet sukvietė daugiau nei 500 dalyvių. Į nacionalinę futbolo akademiją Kaune  kartu su mūsų darželio ugdytiniais suvažiavo ir mažieji futbolo mylėtojai iš 48 Lietuvos darželių. Palaikyti savo mažųjų atskubėjo ne tik mamos, tėčiai, močiutės, seneliai, sesutės ir broliukai, bet ir sirgalių pajėgos. Festivalio metu vaikai ir jų pedagogai žaidė futboliuką, atliko daug futbolo technikos pratimų bei žaidimų, kurie skatina bendrauti su bendraamžiais, draugauti su futbolo kamuoliu, mylėti ir propaguoti šį žaidimą. Vaikų teigiamos emocijos užvaldė visą maniežą. Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Masinio futbolo asociacija šiuo renginiu uždegė vaikų širdeles Kalėdų nuotaika. O atvykęs Kalėdų senelis vaikus už jų pastangas apdovanojo įvairiausiais prizais.