Edukacinė-eksperimentinė valandėlė

Daugelis „Girinuko“ darželio vaikučių į įstaigą rinkosi nešini vaisių, daržovių, uogų. Mat 10 val. ryte salėje žadėta spausti sultis. Šio renginuko iniciatoriai – „Montesori“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai ir auklėtojos visas darželio grupes pasitiko gausiu vaisiais ir daržovėmis nukrautu stalu, dvejomis išdidžiai stovinčiomis sulčiaspaudėmis, bei puikiu pasakojimu apie sulčių naudą. Smagiausia vaikams buvo stebėti, dalyvauti, ragauti, dalintis su draugu. Visų žvilgsniai krypo į išgaunamą sulčių spalvą, o veido išraiška atspindėjo skonio receptorius – saldu, gaivu, rūgštu…Manome, kad šia trumpa edukacine-eksperimentine valandėle „vitaminų prigaudėme“ pakankamai, kovojant su rudeniškomis darganomis.