„Draugaukime ir bendraukime“

2016 m.gruodžio 6 d. „Pelėdžiukų“ ir „Montesori“ grupės vyresnieji vaikai anksti ryte su gera nuotaika,  slidinėdami šaligatviais, iškeliavo į Bernardo Brazdžionio daugiafunkcinį centrą. Čia vyko LFF ir B.Brazdžionio mokyklos projekto „Futboliukas – 2016-2017 m.m“ renginys „Draugaukime ir bendraukime“. Į didžiulę mokyklos sporto salę susirinko 8 ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai. Juos pasveikino trenerė Ingrida. Vaikai kartu su mokyklos šokėjom nuotaikingai apšilo ir susiskirstė į komandas. Vieni iškeliavo į svečius į klases, kuriose juos pasitiko mokyklos trečiokai ir ketvirtokai.  Ten vaikai piešė, dainavo, sakė eilėraščius, rašė ant lentos savo vardus, žaidė sportinius ir loginius žaidimus, sužinojo apie mokyklą ir poetą Bernardą Brazdžionį. Kiti tuo tarpu sporto salėje pristatinėjo savo komandos pavadinimą, šūkį ir žaidė tikras futbolo rungtynes. Treti – „sirgaliai“- palaikė savus ir kaimynus. Renginio metu salė skambėjo nuo emocingų žiūrovų palaikymo. Igno ir Arijaus mama Kristina iš „Montesori“ gr. buvo apdovanota sportiniais marškinėliais kaip aktyviausia sirgalių sirgalė. Visi dalyviai už parodytus sportinius gebėjimus, kovingumą, aistrą futbolui buvo apdovanoti prizais. Švytinčios vaikų akys, teigiamos emocijos, įspirti įvarčiai ir gera nuotaika patvirtino pavykusį renginį.