Akcija „Sportuojantis koridorius“

Tai smagumėlis! Sportas koridoriuose! Kojas smagiai kilnojo ir bandė pralįsti pro kliūtis ne tik vaikai, pedagogai, bet ir tėveliai. Šios akcijos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą neįprastoje erdvėje. Ikimokyklinio amžiaus vaikams būdingas didelis judėjimo poreikis. Rudenį, trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiems vakarams, vėstant orams, vaikai turi vis mažiau fiziškai aktyvios judrios veiklos lauke, tad išnaudojome galimybę sportuoti koridoriuje. Išbandėme įvairius judėjimo būdus: ėjome per virvę, lindome per tunelį, lankus, peržengėme įvairaus aukščio kliūtis, lazdas ir virves, šokinėjome į lankus, peršokome barjerus, šliaužėme ant pilvo, užlipome ir nušokome nuo paaukštinimų, rinkome ir skaičiavome kamuoliukus. Taip patobulinome savo gebėjimus ir turimus įgūdžius. O kur dar teigiamos emocijos, vaikų pasitikėjimas savimi, savarankiškumas ir kūrybiškas kliūčių ruožo įveikimas.